Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme.

Svítidla s čidlem

Proč si pořídit osvětlení s čidlem?

Mohlo by Vás zajímat

Odpověď:

Potřebujete si v noci odskočit a než nahmatáte vypínač na lampičce, polovina věcí na nočním stolku přistane na zemi, nebo byste rádi trefili domů a nezakopávali o trpaslíka před vchodem? Je tedy čas pořídit si svítidlo s čidlem.

Svítidla s čidlem do interiéru

Není snad nikdo, kdo by nepotřeboval v noci, kdy už je denní světlo dávno pryč, zajít na toaletu či si dojít pro nějakou tu laskominu nebo doplnit tekutiny. Jistě to dobře znáte. Šmátráte po vypínači na lampičce na nočním stolku, kde máte položený krém, ovladač od televize či mobilní telefon a v mžiku je vše dole. Nejenže rámusem vzbudíte celou rodinu, ale navíc tímto světlem zbytečně otrávíte vašeho spolunocležníka.
 
Pro všechny tyto případy je tedy nejlepší pořídit si svítidlo s čidlem. Takovéto svítidlo se umísťuje nejčastěji do zásuvky. Je malé, tudíž vám nebude nikde překážet. Jakmile zaznamená pohyb, rozsvítí se. Ne však tolik, aby vzbudilo kohokoliv dalšího. Intenzita světla je malá. Zároveň však dostatečná, abyste na cestu dobře viděli. Jakmile uplyne pár vteřin, svítidlo s čidlem se opět zhasne. Rozsvítí se až tehdy, kdy se opět vracíte a znovu zaznamená pohyb.
 
Pokud potřebujete svítidlo se senzorem se silnějším světlem, ani to není problém. Může vám sloužit jako klasické stropní či nástěnné svítilo, jen s tím rozdílem, že k němu nepotřebujete vypínač. Jsou vhodná například do různých chodeb či na toaletu. Jsou také často používaná ve všelijakých komerčních prostorech právě na již zmíněnýcch toaletách, chodbách či skladech. 
 

Svítidla s čidlem do exteriéru

Senzorová svítidla či svítidla s čidlem se nepoužívají pouze v interiéru vaší domácnosti. Jsou také perfektním řešením do venkovních prostor. Abyste nemuseli po tmě hledat vypínač a našlapat přitom do hlíny či uklouznout na mokrých listech, je skvělým řešením právě venkovní svítidlo s čidlemFunguje na stejném principu jako to interiérové. Jakmile zaznamená pohyb v určité vzdálenosti, samo se rozsvítí. Může se tak hodit i na vykládání nákupu z auta, kdy se bez světla jen těžko obejdete. Naopak ráno jej oceníte při nakládání věcí do auta.
 
Vy, kdo máte navíc okrasnou zahradu s květinami nebo skalku, přijdou vám vhod například senzory pohybu se soškami různých postaviček či zvířátek, které vám poskytnou nejen nějaké to osvětlení, ale také budou plnit funkci dekorační. Tedy zabijete dvě mouchy jednou ranou.
 
Ten, kdo rád uspoří nějakou tu korunu, bude zcela jistě potěšen. Svítidla s čidlem jsou i v LED verzi. A to jak interiérová, tak také ta exteriérová. Nejenže tedy nepotřebujete žádný vypínač, ale navíc s těmito LED svítidly s čidlem ušetříte na nákladech na provoz. 
 
Spousta svítidel s čidlem je navíc v akčních cenách se slevami až 70%. Neváhejte tedy a najděte si i vy to, které se vám nejvíce líbí.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.