Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme.

Jaká vybrat nájezdová svítidla?

Odpověď:

Aby vám nájezdová svítidla dlouho bezproblémově sloužila, je potřeba, aby měla vysokou hodnotu IP krytí.

Nejoblíbenější jsou nájezdová svítidla s LED technologií

Nájezdová svítidla, jak už ze samotného názvu vyplývá, se nejčastěji zabudovávají do příjezdových cest vedoucích ke garážím, ale stejně tak najdou uplatnění pro osvětlení chodníků, ať již směřují ke vchodu domu nebo k zahradnímu jezírku. Nájezdová svítidla v sobě snoubí funkčnost – lépe se budete orientovat při parkování a při procházení zahradou – a také jsou krásným designovým prvkem. Díky nepříliš intenzivnímu světlu navodí tu správnou atmosféru. A protože jsou v nich většinou namontovány LED žárovky, můžete si být jisti velmi nízkou spotřebou energie.

Aby vám nájezdová svítidla dlouho bezproblémově sloužila, je potřeba sledovat, z jakého jsou vyrobena materiálu (nejlépe ocel a jiné kovy) a jakou mají hodnotu IP krytí. Doporučujeme IP67, které značí, že světlo je zcela chráněno před vniknutím pevných cizích těles i před prachem a také je chráněno proti dočasnému ponoření do vody – 15 cm až 1 m hloubky. Pokud plánujete po nájezdových svítidlech jezdit autem, rozhodně si také zjistěte, do jaké hmotnosti jsou odolná (často to bývá do 2 000 kg).

V našem e-shopu si můžete vybrat nájezdová svítidla v různých designech a také s různou hloubkou zapuštění a průměrem montážního otvoru. V nabídce máme i solární nájezdová svítidla. Pokud potřebujete osvětlit venkovní schodiště, doporučujeme ještě kliknout do kategorie venkovní osvětlení.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.