Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme.

Jak na zářivková svítidla?

Jak na zářivková svítidla?

Odpověď:

Když se řekne zářivkové svítidlo, většina si nejspíše představí školní blikající a bzučící krabici na stropě. Nechte nás ale ukázat, kam až se tato svítidla v průběhu několika posledních let posunula a nejspíše budete mile překvapeni.

Ať už máte mínění o zářivkách jakékoliv, je nutné si uvědomit, že jsou nejspíše součástí našeho každodenního života a přitom si toho ani nevšímáme. Ať už je to na různých institucích, ve škole, v nemocnici, v práci - jsou prakticky všude.

Od své původní předlohy se ovšem zářivky v mnohém zlepšily. Zmizelo otravné blikání a bzučení, přibyla obrovská úspornost a mnohem větší svítivost, několikanásobně narostla životnost, vznikly designové variace a dokonce se k těmto svítidlům přidružila LED technologie, která již zmíněné vylepšení posunula o další krok dál. A právě díky těmto vylepšeným vlastnostem se zářivky udržely na trhu a stále vzrůstá jejich popularita a poptávka. 

Již jsme si řekli o místech, kde se můžeme setkat se zářivkami, ale ty byly mimo domov. V jakých místnostech si tedy zářivky najdou místo u vás doma? Nejlépe je uplatníte v místnostech, kde potřebujete okamžité světlo při rozsvícení. Takovými místnostmi jsou například sklep, garáž, dílna či půda, kam perfektně zapadne přisazená verze zářivek. Dále to může být kuchyně, tam vám závěsné zářivky s podlinkovým světlem skvěle posvítí na vaření.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.