Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme.

Exteriér

V sekci Exteriér se společně podíváme, co pro vás máme na e-shopu nového v rámci venkovního osvětlení. Poradíme, jak správně a efektivně osvětlit okolí domu, jaká světla vybírat v rámci úspornosti a jak ozdobit váš dům či zahradu. Také si objasníme význam zkratky IP a proč některá světla mohou být vystavena vnějším vlivům a jiná naopak nesmí.

JAKÉ VYBRAT OSVĚTLENÍ PERGOLY?

Pergola je ideální místo pro odpočinek a aby pohoda byla dokonalá, je dobré mít pergolu vhodně osvětlenou.

JAKÝ VYBRAT LED REFLEKTOR?

Pro osvětlení velkých prostor, soch, bilboardů a dalších jiných objektů, ale také při práci na zahradě nebo v dílně. Pro všechny tyto aktivity je nejlepším typem svítidla reflektor. Kvůli úspoře energie je ten klasický halogenový postupně nahrazován modernějším s LED diodami. Poradíme, jaké jsou nyní na trhu typy LED reflektorů a jaké jsou jejich výhody.

JAKÁ VYBRAT NÁJEZDOVÁ SVÍTIDLA?

Aby vám nájezdová svítidla dlouho bezproblémově sloužila, je potřeba, aby měla vysokou hodnotu IP krytí.

Jak na osvětlení bazénu?

Rozhodli jste se pořídit si bazén či už jej doma máte? V každém případě, i takový bazén by měl být správně, vhodně a bezpečně osvětlen.

JAKÉ VYBRAT ZAHRADNÍ OSVĚTLENÍ?

Při výběru zahradního osvětlení se zajímejte především o hodnotu IP krytí a pro jaké účely, chcete světlo využívat.

JAKÝMI SVÍTIDLY OSVĚTLIT TERASU?

Osvětlení terasy může být vícero způsoby. Podívejte se na naše fotky, přečtěte si několik rad a nechte se inspirovat.

IP KRYTÍ - JE SVÍTIDLO CHÁNĚNO PŘED PŘEDMĚTY A VODOU?

IP krytí se označuje nejčastěji dvěma čísly – například IP24. První číslo značí ochranu před pevnými předměty nebo materiály, druhé pak ochranu před kapalinami (vodou).

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.