Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme.

Aktuality a oznámení

Měníme způsob, jakým si dáváme dárky.

Díky aplikaci Wowee můžete dostat to, co opravdu chcete. Pro Vás to bude rychlé a jednoduché – stačí, když si vyberete vysněný dárek na e-shopu https://www.kupsvitidla.cz a na pár kliknutí na něj založíte sbírku mezi blízkými a přáteli. Měníme totiž způsob, jakým si dáváme dárky.

wowee

U nás dopravu neplatíte!

E-shop KupSvítidla.cz nabízí dopravu zdarma při objednávkách nad 1000 Kč po celé České republice.

Nakupování na internetu je pohodlnější, rychlejší, bez stresů a spousty lidí. A to se cení zvláště teď v době pandemie Koronaviru.

Nakoupíte za více než 1000,- Kč, zaplatíte a pak už se jen těšíte z došlého svítidla. Žádné poplatky za poštovné, ani za způsob platby.

Nabídka se vztahuje na všechny námi nabízené druhy doprav a nerozhoduje také výběr zboží.

Jsme fér a nemáme žádné skryté podmínky..
Jakmile vaše objednávka v uvedené době přesáhne 1000 Kč, automaticky se v košíku započítá za dopravu 0 Kč

Možnost vrácení zboží

JIŽ ŽÁDNÉ OBAVY Z OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Sedíte doma nad našimi stránkami a dumáte nad koupí nového svítidla? Možná vybavujete nový dům či byt, možná jen přišel čas na změnu a staré osvětlení je potřeba vyměnit za nové. Možná má vaše blízká osoba narozeniny nebo se chystáte u nás nakoupit zboží jako dárek k jiné příležitosti. Stále si však kladete otázku a máte obavy, co když se s dárkem netrefíte nebo vám svítidlo v reálu nebude sedět? Na tuto otázku máme nyní jednoduché řešení.

Svítidla či další naše produkty si bez obav objednejte. Jestliže do objednávky neuvedete IČ ani DIČ, tedy nakupujete pro svoje soukromé účely, máte možnost jej do 14 dnů vrátit. Veškeré podrobnější informace o možnosti vrácení zboží si můžete přečíst na našich stránkáchV případě reklamace či vrácení zboží můžete využít náš reklamační formulář dostupný na adrese zde. Ten vyplníte a zašlete se zbožím na naši adresu zpět. Důležité je však zaslat jej bez dobírky.


Prosíme o kontrolu stavu dodaného zboží do 3 dnů od jeho převzetí, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Současně žádáme o kontrolu všech vystavených faktur také do 3 dnů od jejich obdržení. 

Veškeré podmínky a návod pro úspěšné vrácení i s přesnou adresou si stačí přečíst. Vše je jednoduché, takže se nemusíte bát žádných složitých úkonů.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem